Тавсифи мухтасар:
Тафсилоти маҳсулот
Барчаспҳои маҳсулот
Мушаххасот
DHS034-1-10A
Параметрҳои асосӣ
Шумораи схемаҳо 1 Ҳарорати корӣ “-40℃~+65℃”
Ҷараёни номиналӣ 10А Намӣ дар кор <70%
Шиддати номиналӣ 0~240 VAC/VDC Сатҳи ҳифз IP51
Муқовимат ба изолятсия ≥500MΩ @500VDC Маводи манзил Пулоди Зангнамезадагӣ
Қувваи изолятсия 500 VAC@50Hz,60s,2mA Маводи тамосии барқӣ Металли қиматбаҳо
Тағйирёбии муқовимати динамикӣ <10MΩ Мушаххасоти сими сурб 5А барои ҳар як схема бо AF-0.35мм^2, боқимонда бо AF-0.15мм^2
Суръати гардиш 0~300 чархзанӣ Дарозии сими сурб 200 мм + 15 мм
Нақшаи контури маҳсулот
тавсифи маҳсулот 1
Ариза пешниҳод шуд
тавсифи маҳсулот 2
тавсифи маҳсулот3
тавсифи маҳсулот 4
Бартарии мо
Саҳнаи корхона
тавсифи маҳсулот 5
тавсифи маҳсулот 6
тавсифи маҳсулот7Мушаххасот
DHS034-1-10A
Параметрҳои асосӣ
Ҷараёни номиналӣ 10A Намӣ корӣ <70%
Тағйирёбии муқовимати динамикӣ <10MΩ Мушаххасоти сими сурб 5A барои ҳар як схема бо AF-0.35mm^2, боқимонда бо AF-0.15mm^2